Що робити, якщо захворіли і болить горло? Поради від фармацевтичної компанії "Здоров’я"

Читать на русском
Автор
1222
Що робити, якщо захворіли і болить горло? Поради від фармацевтичної компанії "Здоров’я"

Біль у горлі є поширеним симптомом ГРВІ. Перш за все потрібно розуміти, що залежно від місця ураження інфекцією, це можуть бути:

  • фарингіт — ураження ділянки за ротовою порожниною;
  • тонзиліт — набряк і почервоніння мигдалин, м’яких тканин у задній частині рота;
  • ларингіт — набряк і почервоніння гортані.

Для лікування існують різні форми препаратів: таблетки для розсмоктування, льодяники, спреї, полоскання зі знеболювальною, протизапальною та антисептичною дією.

Вирішуємо проблему швидко!

Переносити застуду без хворобливих і дискомфортних відчуттів у горлі набагато легше. Згідно зі світовою статистикою їхнє усунення суттєво скорочує термін хвороби. Крім того, на перших стадіях респіраторно-вірусних захворювань рекомендують саме симптоматичні препарати, оскільки підключення до патологічного процесу "важкоатлетів" — антибіотиків несе більше шкоди, ніж користі.

Перший бар'єр на шляху респіраторної інфекції до дихальних шляхів — мигдалики. Це органи імунної системи, що виконують захисну функцію. Коли вони не можуть впоратися з цим завданням, відбувається розвиток запального процесу — ангіни або хронічного тонзиліту. Ось чому горло обов'язково потрібно лікувати і якнайшвидше!

Допоможе у цьому препарат "Ангілекс-Здоров'я", який випускається у формі розчину для полоскання та спрею. Препарат можна застосовувати дітям з 6 років. Він має антибактеріальну, протигрибкову, протизапальну дію, а також швидко усуває больовий синдром.

Компанія "Здоров’я" випускає велику кількість спреїв для лікування запалень горла. Це лінійка препаратів "Інгаліпт-Здоров'я", "Інгаліпт-Здоров'я форте", "Інгаліпт-Здоров'я форте з ромашкою", а також препарати "Бетайод плюс", "Каметон-Здоров'я", "Пропосол-Здоров'я".

"Інгаліпт-Здоров'я" — місцевий антибактеріальний засіб, що містить сульфаніламід, тимол, м'яту, евкаліпт, ромашку та підходить дітям від 3 років.

"Каметон-Здоров'я" — спрей-антисептик місцевого застосування. Містить у складі хлорбутанол, камфору, левоментол, евкаліпт. Може застосовуватися для лікування дітей віком від 5 років.

"Бетайод плюс" — спрей для ротової порожнини. Діюча речовина — повідон-йод, виділяє при контакті зі шкірою або слизовими оболонками органічний йод, що має широкий спектр протимікробної дії. Йод частково діє бактерицидно на грампозитивні та грамнегативні коки та бацили, на деякі анаеробні бактерії, дріжджі, найпростіші та деякі віруси. Препарат також містить алантоїн, який чинить протизапальну дію. Застосовувати для лікування дітей віком від 8 років

У сезон застуд у сімейній аптечці бажано мати препарати лінійки "Хлорофіліпт" (у формі спрею або таблеток для розсмоктування), що містить екстракт евкаліпта, для покращення функціонального стану ротової порожнини при сезонних захворюваннях. Цей препарат застосовується лише дорослими.

В портфелі компанії є 2 фітопрепарати природного походження на основі продукту життєдіяльності бджіл – прополісу.

Це "Проалор" у формі таблеток для розсмоктування. Застосовується у складі комплексного лікування гострих та хронічних запальних захворювань ротової порожнини, глотки та гортані. Фенольний гідрофобний препарат прополісу (продукт життєдіяльності бджіл) має антимікробну (на стафілококи, кишкову, синьогнійну палички), протигрибкову (на гриби роду Candida), протизапальну, ранозагоювальну та дезодоруючу дію. Призначається пацієнтам віком від 15 років. А також "Пропосол-Здоров'я" у формі спрею. Дія препарату також зумовлена властивостями комплексу біологічно активних речовин прополісу (флавони, флавоноїди, похідні коричної кислоти). Має протизапальні, протимікробні (відносно грампозитивних бактерій) та аналгезуючі властивості. Застосовується дітям віком від 12 років.

Подбайте про себе і будьте здорові за будь-якої погоди! Укомплектуйте свою сімейну аптечку заздалегідь та зустрічайте сезон вірусних інфекцій у всеозброєнні!

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.