Як зарадити сезонним ГРВІ та грипові? Поради від фармацевтичної компанії "Здоров’я"

Читать на русском
Автор
2951
Ліки, що допоможуть швидше здолати сезонні ГРВІ
Ліки, що допоможуть швидше здолати сезонні ГРВІ

У розпал сезонних захворювань фахівці фармацевтичної компанії "Здоров’я" підготували рекомендації з профілактики респіраторно-вірусних захворювань. Кілька порад, що допоможуть уникнути вірусної атаки, а якщо застуда наздогнала, то скоротити терміни хвороби і встати на ноги якнайшвидше.

Профілактика захворювання

Як превентивний захід можна приймати "Арбівір -Здоров'я". Це противірусний препарат з імуномодулюючими властивостями, що запобігає проникненню вірусів усередину клітини. Діюча речовина, яка входить до складу препарату "Арбівір -Здоров'я" — уміфеновір, пригнічує штами вірусу грипу та має інтерферон індукувальну дію. Завдяки цьому організм людини починає виробляти більше власного захисного інтерферону. Тому препарат є ефективним профілактичним засобом під час епідемій.

Компанія "Здоров'я" виробляє препарат у двох дозуваннях — 100 мг та 200 мг. "Арбівір -Здоров'я форте" є єдиним лікарським засобом на фармацевтичному ринку України, що містить 200 мг уміфеновіру гідрохлориду у вигляді разової дози. В Україні рекомендації щодо застосування уміфеновіру гідрохлориду (200 мг) включено до Локального протоколу надання медичної допомоги хворим на COVID-19, розробленого на основі Регіонального протоколу надання медичної допомоги хворим на COVID-19 Громадської організації "Всеукраїнська асоціація інфекціоністів".

Рясне питво пришвидшує перебіг хвороби

Випиваючи щодня велику кількість рідини, хвора людина проводить дезінтоксикацію — прискорене виведення з організму токсинів, що утворюються внаслідок життєдіяльності вірусів. Це має бути теплий, збагачений вітамінами, напій. Останнім часом до протизастудного набору обов’язково входять вітамін D і цинк. Компанія "Здоров’я" випускає Вітамін D3 як біологічно-активну добавку у формі таблеток, а також Вітамін С 500 мг у вигляді таблеток жувальних.

Протизапальні препарати

Слід пам'ятати, що температуру нижче 38ºС не варто збивати, оскільки в організмі самостійно активізуються захисні механізми проти інфекції. Важливо знати, що за застуди не приймають антибіотики, якщо їх спеціально не призначає лікар. Антибіотики не впливають на віруси, але пригнічують імунітет і природну мікрофлору кишечника, викликаючи дисбактеріоз. Крім того, безконтрольний прийом антибіотиків призводить до виникнення стійких до них форм бактерій.

Подолати підвищену температуру допоможуть парацетамол, ібупрофен, диклофенак, у тому числі у складі лікарських препаратів лінійки "Грипоцитрон -Здоров'я".

Що робити, коли хворіють діти?

При лікуванні ГРВІ та грипу у дітей добрим варіантом можуть стати місцеві способи лікування. Від кашлю допоможуть розтирання, інгаляції. Впоратися з нежитем і закладеністю носа у дітей від 1 року допоможуть краплі "Грипоцитрон Риніс". Препарат добре переноситься та майже не має побічних ефектів, що особливо важливо для маленьких дітей.

Подолати приступи кашлю у дитини допоможуть препарати бутамірату. Для найменших компанія випускає Грипоцитрон-Бронхо на основі бутамірату у формі крапель, а з 3 років можливо використовувати препарат у формі сиропу.

Якщо застуда дала таке поширене ускладнення, як отит, допоможуть вушні краплі "Отікаїн-Здоров'я", до складу яких входять феназон та лідокаїн. Препарат зменшує болючі відчуття барабанної перетинки, знімає запалення вже через п'ять хвилин після закапування. Майже повністю больовий синдром зникає через 15-30 хвилин після застосування. Препарат майже немає протипоказань, можуть приймати діти грудного віку (до 1 року – за показаннями лікаря).

Загалом на високотехнологічних потужностях фармацевтичної компанії "Здоров’я" виробляють понад 510 найменувань лікарських засобів у 22-ох видах лікарських форм. Підприємство є одним з вітчизняних лідерів галузі.

Фахівці компанії бажають усім міцного здоров’я! Та нагадують, що всі ліки повинні бути застосовані тільки за потребою та призначенням лікаря.

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.