COVID-сертифікат після бустера: які дані потрібні, щоб отримати документ

Читать на русском
Автор
727
Бустерна доза продовжує дію сертифікату про вакцинацію
Бустерна доза продовжує дію сертифікату про вакцинацію

За оновленням документа доведеться звертатися самостійно

В Україні повним ходом йде кампанія щодо імунізації населення від коронавірусу бустерною дозою. Ця процедура допомагає не лише захистити організм від хвороби, але й продовжує дію COVID-сертифікату, що дозволяє подорожі та відвідування громадських місць.

У пресслужбі МОЗ нагадали, які дані мають бути в системі, щоб документ "оновився" після отримання людиною бустера, пише "Телеграф".

Сертифікати формуються автоматично — на основі даних, які лікарі заносять до спеціальної системи охорони здоров’я. За словами заступника голови МОЗ Марії Карчевич, деякі з документів не підвантажуються, адже при їх заповненні були допущені деякі помилки.

Щоб люди не відчували дискомфорт, при спробі "продовжити" свій сертифікат, в системі має бути коректна інформація про:

  • кількості та порядковому номері отриманої вакцини (за прикладом — "1/1");
  • причини вакцинації — "щеплення за станом здоров’я (планова)";
  • етап вакцинації — відмітка про бустер.

Ми також писали, як саме можна запросити в "Дії" документи про імунізацію після отримання бустерної дози. Якщо сертифікат так і не підвантажився навіть після відповідного запиту, варто звернутися до лікаря, у якого ви отримали щеплення. Більш детально читайте у нашому матеріалі.

Також "Телеграф" пояснював, чим відрізняються додаткове та бустерне щеплення від ковіду. Для кращої наочності усі дані внесені до інфографіки.

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.