Який він, коронавірус у дітей

Автор
581
Який він, коронавірус у дітей

Не варто сподіватися, що коронавірус Covid-19 вражає лише літніх людей. Діти теж можуть мати складний перебіг захворювання та ускладнення від недуги.

Про це на прес-брифінгу Всесвітньої організації охорони здоров'я заявив доктор Майк Райан.

"В Південній Кореї 20% померлих були молодші 60 років. Отож не зовсім правильно думати, що у зоні ризику лише літні люди",– заявив доктор Райан.

У ВООЗ також відзначили, що діти переважно легше хворіють на захворювання, але останні дослідження свідчать про те, що були є випадки тяжкого перебігу хвороби, зокрема одна дитина в Китаї померла.

Вік дитини, та чи були у неї супутні захворювання не уточнили.

"У дітей коронавірус має такі ж симптоми, як і дорослі – це висока температура, сухий кашель, втома, біль в м'язах",– пояснили у ВООЗ.

Особливо ризикують діти країн із низьким рівнем розвитку

Також представники організації заявили, що важливо зрозуміти, як хвороба вплине на країни з високим рівнем захворювання на ВІЛ, та там, де діти страждають на недоїдання.

Доктор Комаровський дав поради, щодо прогулянок з малюками на карантині

А от дані дослідника Андреаса Бакхаус, говорять, що молоді люди можуть бути носіями коронавірусу частіше, ніж вони думають. Проведення тестів на коронавірус в Південній Кореї показало, що молодь дуже часто переносила вірус.