Поради для мам, як схуднути після пологів

Автор
752
Поради для мам, як схуднути після пологів

Ці поради допоможуть швидко повернутися до звичних форм тіла.

Питання, як повернути собі форму після народження дитини, хвилює багатьох жінок. Завдання здається майже нездійсненним, адже тіло змінилося, тепер у вас інший гормональний баланс і метаболізм. Зазвичай, молоді мами зіштовхуються з дуже великим дефіцитом часу і ресурсів, щоб витрачати їх крихти на схуднення. Тому, перше, що хочеться порадити: не поспішайте! Ваше тіло щойно дало життя новій людині і зараз повністю забезпечує її вітальні потреби — ви маєте право не знущатися з себе та малюка. Але якщо ви все ж таки готові приділити трохи часу та сил спорту й правильному харчуванню, можливо, ми можемо вам чимось допомогти.

Розслабтеся

Найперше, що варто зробити — розслабитися. Ви — мама і, повірте, ви чудова. Так, навіть у цій брудній майці, з неохайним волоссям та тінями під очима. І вам точно не треба турбуватися через те, скільки ви важите і який об'єму вашої талії. Стрес — це останнє, чого потребуєте ви і ваш малюк. А тому — встановіть щадні та невеликі цілі. Повірте, 500 г на тиждень — це зовсім немало і за кілька місяців ці кумедні "втрати" складуться у відмінний результат.

Гуляйте

Найпростіший (і дуже ефективний) спосіб "розбудити" свій метаболізм, а також додати трохи фізичної активності у своє життя — це прогулянки. Свіже повітря і сонячне світло — додаткові фактори, які допомагають прискорити спалювання жиру, тож вибирайте зручне взуття, записуйте відповідну музику (або цікаві лекції) у ваш телефон — і йдіть на прогулянку.

Як правильно обрати підгузки малюку

Не забувайте про сон

Інколи можна зустріти рекомендації молодим мамам "не лінуватися" (з якої взагалі планети люди, які серйозно вважають жінок, що виховують дітей, ледачими) і присвячувати час, коли немовля спить, різним корисним заняттям — прибиранню, приготуванню їжі, спортивним вправам. Ми категорично проти: найважливіше, що повинна робити молода мама — спати будь-якої миті, яка для цього підходить. Крім того, що це підтримає вашу нервову систему, це ще й допоможе налагодити метаболізм і розпочати процес спалювання зайвого жиру.

Намагайтеся їсти вчасно

Так, ми знаємо, що час молодих мам не належить їм, і іноді знайти хвилину, щоб просто перекусити, майже неможливо. Але все ж таки намагайтеся хоча б снідати, а протягом дня — куштувати щось корисне. Фрукти і овочі, горіхи, молочні продукти — все це допоможе підтримати вашу енергію і піде на користь фігурі.