Як правильно обрати підгузки малюку

Автор
650
Як правильно обрати підгузки малюку

У сучасному ритмі навіть малюкам і молодим мамам доводиться бути дуже мобільними. Тому підгузники для дитини сьогодні річ незамінна.

 Вони виключно необхідні для прогулянок на вулиці (особливо в холодну пору року), для виходів в гості і для подорожей.

Безперечно, зручні підгузники і для нічного сну.

Завдяки їм дуже багато малюків отримали щасливу можливість спати поруч з мамою. Але для того, щоб "сухі технології" приносили тільки комфорт, важливо знати, як правильно вибирати підгузники для дитини.

Перші дитячі підгузники, що з'явилися в Україні - Pampers. Це назва стала загальною, закріпившись в побуті за всіма підгузками для дітей, хоча позначає лише одну торгову марку. Сьогодні, крім Pampers, в країнських мам популярні Haggis, Libero, Molfix, Pufies. Поступово завойовують визнання Bella, що поєднують низьку ціну та оптимальну якість. Одне з останніх пропозицій ринку - японські підгузники Moony, Merries і Goon, спочатку призначалися виключно для внутрішнього продажу в Японії. У деяких регіонах з'являються європейські Fixies, Babylino і Cien, фінські Moommies. Підгузки європейського виробництва більш доступні за ціною, ніж японські. Але це аж ніяк не означає, що вони поступаються в якості.

Як навчити маленьку дитину володіти власними істериками

Які підгузники краще для дитини? Питання неоднозначне. Адже вибір їх залежить від віку, ваги та індивідуальних особливостей вашого малюка, та й від вашого смаку. На всіх підгузниках стоїть маркування, що вказує розмір і тип.

Для новонароджених виготовляються особливо м'які підгузки, залишають відкритим пупок. Вони мають маркування NEW BORN і призначені для малюків з вагою від 2 до 5 кг. На українському ринку такі підгузники представляють лише імениті виробники типу Bella і Pampers. Саме ці підгузники приготувати варто заздалегідь, ще до народження малюка. Тим більше що в багатьох регіонах знайти їх досить проблематично. Але не слід запасати їх з надлишком. Наприклад, малюкові, який народився з вагою 4 кг, памперси для новонароджених підходитимуть лише перші 2 тижні, а потім будуть катастрофічно малі.

Далі йдуть типи Mini, Midi, або цифрове маркування - 2, 3, 4, 4 + і т.д. У кожного виробника своя система. Так що простіше всього орієнтуватися на вказівку "вагових категорій". Тут спиратися стоїть на нижню межу. Скажімо, якщо вага вашого малюка досягла 8 кг, краще вибрати підгузники з маркуванням 7-16 кг, ніж 5-9. Визначити, що підгузник малий, досить просто. По-перше, резиночки на ніжках стануть залишати сліди, очевидно здавлюючи їх. Або застібки на талії перестануть сходитися, не даючи застебнути підгузник. По-друге, підгузник стане протікати, навіть за умови, що ви наділи його виключно рівно. Не мучте ні себе, ні свою крихітку: перейдіть на більший розмір.

Для дітей старше року випускаються трусики, зручно знімаються і дозволяють комфортно привчати малюка до горщика. Виробники пропонують навіть різні моделі підгузників для хлопчиків і дівчаток. Це дуже зручно: адже й справді, "наповнюють" їх діти по-різному.

Всі сучасні підгузники виготовляються з натуральних екологічно чистих матеріалів, дозволяють шкірі дихати. Зручні застібки полегшують зміну підгузника, а м'які резиночки по краях забезпечують щільне прилягання і захист від протікань. На деяких підгузниках є індикатори наповнюваності, що дуже зручно і практично для мами. Деякі підгузники просочені спеціальним пом'якшувальною лосьйоном, що захищає шкіру малюка від попрілостей. Але іноді це стає мінусом, тому що у деяких малюків "гіпоалергенний" лосьйон викликає сильне роздратування.

Підгузники не сковують рухи малюка, дозволяють йому грати і спілкуватися, не відволікаючись на зміну штанців. При правильному використанні дитячі підгузники - відмінний засіб зберегти гарний настрій мами і дитини. Але не зловживайте своїм комфортом: як би не був хороший підгузник, краще без нього. Не тримайте малюка довго в наповненому підгузнику. Знявши підгузник, підмийте дитину та залиште "провітрюватися" хоча б 20-30 хвилин. Особливо це важливо для хлопчиків, статеві органи яких не терплять перегрівання.

Основні помилки, які роблять всі батьки

Поступово ви самі визначите для себе, як правильно вибрати підгузники для дитини. Не озирайтеся на рекламу, на поради продавців і подруг. Навіть ціна в цьому питанні - не показник. Дешевші підгузники можуть виявитися для вас куди більш придатними, ніж дорогі. Для того щоб підібрати відповідні підгузники своїй дитині, скористайтеся можливістю брати їх поштучно. Або хоча б маленькими упаковками. Спробуйте підгузники різних виробників, різних типів. Можливо, для прогулянок ви виберете одні підгузники, а для нічного сну - інші. Все індивідуально і всі нюанси стануть очевидні лише на практиці.

Враховуйте наші поради, і ви правильно і легко зможете вибрати підгузники для вашого малюка.