Цікаві та невідомі іншим факти про пологи

Автор
1053
Цікаві та невідомі іншим факти про пологи

Вагітність - воістину чудове явище, незважаючи на всі тяготи і малоприємні симптоми, які її супроводжують.

Дитина всередині материнської утроби проходить довгий шлях формування та розвитку від мікроскопічного ембріона до повноцінної маленької людини. В цей період з жінкою відбувається безліч дивовижних речей.

Ми розповімо вам про 12 цікавих фактів про вагітність і пологи, які, найімовірніше, не знають навіть майбутні мами.

1. У вагітних нюх загострюється більш ніж в 10 разів. Таким способом організм намагається захистити їх від вживання продуктів, які небезпечні і шкідливі для малюка.

2. Найпопулярніший день для народження дітей - вівторок. Найменше малюків з'являється на світ вихідними - в суботу і неділю.

3. Молочні залози вагітної жінки можуть почати рефлекторно виділяти молоко при одному лише звуці плачу будь-якої дитини.

4. Під час другої половини терміну вагітності плід за добу випускає більше 1 л сечі, яку потім випиває.

5. У навколоплідних водах вагітної жінки міститься стільки ж солі, скільки у водах океану.

6. Із-за затримки води і зайвої рідини в організмі в період вагітності розмір ноги майбутньої мами може збільшитися на 1-2 розміри.

7. Найдовша вагітність у світі тривала більше одного року - 375 днів. Цікаво, що дитина при цьому з'явилася на світ абсолютно здоровою і з нормальними параметрами.

Найкоротша вагітність, після якої народився здоровий малюк, тривала 22 тижня 6 днів. Дитина була завдовжки з кулькову ручку.

8. В утробі матері маля може сміятися, плакати і навіть танцювати. Саме тому майбутнім мамам радять слухати музику і розмовляти з дитиною.

9. Відбитки пальців малюка формуються протягом перших трьох місяців вагітності.

10. Діти народжуються без колінних чашечок.

Як навчити вашу дитину говорити: поради психологів

11. З кожним роком вага новонароджених збільшується. Сьогодні середня вага доношеної дитини становить 3,5 кг. Всього пару десятків років тому цей показник становив 2,7 кг

12. Нова людина на планеті Земля народжується кожні 3 секунди.

Вагітність - мабуть, найбільш дивний період у житті будь-якої жінки, і ці факти - яскраве тому підтвердження.