Лікар Комаровський порадив, в якому віці краще дарувати дитині планшет

Автор
Лікар Комаровський порадив, в якому віці краще дарувати дитині планшет

Педіатр зазначив, що категорично проти комп'ютерних ігор до дворічного віку.

Якщо дитина використовує гаджети до того, як починає пізнавати основи устрою життя, швидше за все, це може впливати на психіку, порушувати координацію рухів, призводити до травматизму й так далі. Про це на своїй сторінці в Instagram розповів лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський.

"Дитина бачить, як котиться м'яч, а потім падає в річку. У реальному житті реакція буде за типом "наша Таня голосно плаче". А коли це сталося на екрані, дитина не розуміє, що м'яч зник назавжди.

Інший момент: коли треба бігати, стрибати, скакати, в результаті чого формується рухова система, ростуть легені, серце, а судини навчаються адаптуватися до мінливої фізичної активності, людське дитинча сидить і дивиться на мерехтливий екран. До чого це призведе, не знає ніхто", - наголосив педіатр.

Він зазначив, що категорично проти комп'ютерних ігор до дворічного віку. Далі є стандартне правило, якого батькам шалено складно дотримуватися, - не більше двох годин екранного часу на добу. "Боженька або еволюція так запрограмували, що дитинчата всіх ссавців копіюють поведінку дорослих.

Зеленський: Влада готова до падіння рейтингів через непопулярні реформи

І коли дитя з ранку до ночі бачить тата, що дивиться у гаджет, воно виросте таким же", - підсумував Комаровський. Раніше на своїй Instagram-сторінці доктор Євген Комаровський розповів, навіщо потрібні дитячі лікарські форми.