Чистота – без ризику для здоров’я

Автор
Чистота – без ризику для здоров’я

Діти – наше натхнення, щастя... і джерело постійного безладу у домівці. Щойно розвісили випрану білизну, як машинка знову наповнилася брудними речами. І це вже не кажучи про підлогу, на яку обов’язково щось розливається, шпалери, на яких так весело малювати, і посуд, який традиційно ніколи не закінчується...

Знайомо? Звісно, щоденне прибирання не назвеш приємною справою, і все ж таки, навіть хатня робота може бути легкою і швидкою. Усе, що для цього потрібно, - правильно обрати миючий засіб.

Мовою розумного споживача “правильною” є та побутова хімія, яка складається з екологічно чистих компонентів. Це найперша умова для безпечного прибирання, здорової екології оселі та довкілля. Адже саме це потрібно нашим дітям!

Якою повинна бути побутова хімія?

Чимало миючих засобів, які представлені на українському ринку, ні за яких обставин не потрапили б на полиці європейських магазинів. А все тому, що якість такої побутової хімії і близько не відповідає вимогам безпеки та екологічності. То і не дивно, адже в Україні ці вимоги суттєво не змінювались майже 50 років! Тим часом в ЄС, зокрема, у Німеччині, товари побутового використання перебувають під суворим наглядом контролюючих органів, тож вміст небезпечних хімічних сполук, що посилюють ефективність миючих засобів, зведено до мінімуму.

Вміст фосфатів, хлору, барвників має бути відмічений на етикетці, тож звертайте увагу на склад миючих засобів. Пам’ятайте, що консерванти сумнівного походження діють подібно до отрути уповільненої дії. Через шкіру та дихальні шляхи вони поступово проникають до організму, накопичуються і згодом призводять до серйозних захворювань. Останніми роками кількість хворих на алергію, дерматологічні та онкологічні недуги збільшилася, і лікарі пов’язують це, не в останню чергу, з використанням “надто хімічної” побутової хімії.

Шкодить така продукція не лише тим, хто безпосередньо нею користується, але і всім, хто перебуває у приміщенні. Перш за все – дітям, з їхнім ще не сформованим імунітетом та нестримною енергією побувати усюди. Непомітний мильний наліт залишається на підлозі, меблях, посуді, найдрібніші молекули шкідливих речовин продовжують знаходитися у повітрі. Отже, вимальовується замкнене коло: прибираємо, аби підтримати здоров’я домочадців, але отримуємо нові проблеми.

Правила розумного прибирання

Вибір побутової хімії, яка допомагатиме вам у прибиранні, має бути зваженим. Та не менш важливо пам’ятати прості і слушні правила безпеки під час користування миючими засобами.

Отже, захистіть себе та своїх дітей від шкідливого впливу побутової хімії:

1. Користуйтеся гумовими рукавичками (навіть під час ручного прання чи миття посуду).

2. Відмовтеся від аерозольних освіжувачів повітря: запах вивітриться значно швидше, ніж шкідливі компоненти.

3. Постійно провітрюйте приміщення.

4. Обирайте екологічно чисті миючі засоби, що пройшли незалежне дерматологічне тестування, або альтернативу: лимон, оцет, соду, господарське мило.

Чистота – без ризику для здоров’я - изображение №1

Екологічна альтернатива: Фрош

Екологічно чисті миючі засоби Фрош позбавляють домівку від бруду, а сім’ю - від ризику небажаних наслідків. Фрош дбає про чистоту в оселі, а відтак – про здоров’я нинішнього та майбутніх поколінь.

Аби створити ефективну і при цьому безпечну для використання продукцію, виробники Фрош розробили унікальні формули для кожної категорії товарів. Порошки для прання, бальзами для миття посуду, засоби для миття та чищення поверхонь, рідке мило для рук – усю лінійку Фрош протестовано у незалежній лабораторії Німеччини і сертифіковано за міжнародними стандартами EMAS, ISOта A.I.S.E. А це означає, що враховано усі дерматологічні та екологічні норми, і ви отримуєте справді високоякісний товар.

Чистота – без ризику для здоров’я - изображение №2

Наскільки він ефективний, покаже перше ж прання, миття посуду та прибирання. Фрош працює швидко і суттєво економить ваш час, адже його набагато приємніше витратити на сім’ю, ніж на роботу з ганчіркою. Вам сподобається, як прибирає Природа!

А щоб краще познайомитись жабка Фрош проводить акцію Чисте задоволення*: разом з дітьми створіть оповідання або малюнок та надішліть на адресу вказану нижче. Усіх учасників гарантовано чекають подарунки, а переможці отримають м’які іграшки та сертифікат на 1000грн від інтернет-магазину babytoys.ua.

Фрош – гратися весело, прибирати легко!

Умови акції: Чисте задоволення!

* Придбайте** з 25.01.2011 по 25.04.2011 будь-яку продукцію ТМ Фрош на суму від 150 грн. Напишіть листа. Вкажіть ПІБ, контактний телефон. Надішліть лист на e-mail: [email protected] (разом із копією касового чеку) або за адресою: 02160, м. Київ, пр-т. Возз‘єднання, 7-А, оф. 131, (із оригіналом касового чеку)

Та вигравайте подарунки:

- гарантовано: книжку-розмальовку;

- щодня: м`яку іграшку-жабку;

- щотижня: сертифікати на 1000 грн. для придбання улюблених іграшок.Фрош! Гратися весело, прибирати легко!

Акція діє по всій території України.

** В магазинах: Ашан, Metro, Billa, Караван, МегаМаркет, Космо, Велика Кишеня, Фуршет, Епіцентр, Нова лінія та інших.

На правах рекламы