Катерина Ющенко підтримала перший український Форум соціальних інвестицій

Катерина Ющенко підтримала перший український Форум соціальних інвестицій

У Львові з 24 до 25 жовтня вперше в Україні відбудеться Форум соціальних інвестицій. На цей форум покладають великі надії, адже має приїхати більше як 30 грантодавців з України та світу, на розгляд яких представлять найкращі соціальні проекти Львова під фінансування. Форум відбудеться за підтримки благодійного фонду «Україна 3000» і Катерини Ющенко. Про це сьогодні, 2 вересня, під час прес-конференції повідомив секретар Львівської міської ради Володимир Квурт.

Гасло форуму - "Ідеї, які можуть зробити Львів кращим". Він пройде у два етапи, під час першого – з 2 вересня до 29 вересня – пройде конкурс проектів неурядових громадських організацій «Зробимо Львів кращим». За такими напрямами: "Молодіжні та освітні ініціативи", "Культурно-мистецькі інновації", "Посилення впливу громадського суспільства", "Соціальний захист та охорона здоров’я", "Інфраструктурні проекти".

На конкурсі буде відібрано 24 найкращих проекти, які презентуватимуть під час форуму.

Документи для участі у конкурсі необхідно подавати у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради. Аплікаційні форми можна знайти на сайті Львівської міськради.