Майдан Незалежності прикрасять до Нового року

Майдан Незалежності прикрасять до Нового року

Київська міська державна адміністрація вирішила прикрасити Майдан Незалежності та інші площі і вулиці Києва до 18 грудня.

Оформленням вулиць займатиметься компанія "Київміськоформлення".

Також до 18 грудня будуть завершені роботи з установки і монтажу ялинки на Майдані Незалежності, а 23 грудня о 16:00 відбудеться святкове запалювання ялинки.

На весь час новорічних і різдвяних свят з 23 грудня 2006 до 19 січня 2007 року Головне управління торгівлі і побуту повинне організувати в центрі Києва торгівлю стравами української кухні і гарячими напоями.

При цьому КМДА заборонила продаж міцних алкогольних напоїв і товарів в скляній тарі в місцях масових заходів.

Крім того, КМДА вирішила надати спонсорам святкування пріоритетне право на розміщення торгових наметів і тимчасової реклами на Майдані Незалежності і на Хрещатику на весь час святкування.

Крім того, КМДА вирішила провести у ніч з 31 грудня на 1 січня –традиційну зустріч Нового року на Майдані Незалежності, 7 січня на Майдані - Різдво, 19 січня в Гідропарку - Хрещення.

Головне управління культури і мистецтв КМДА визнало Київський міський центр народної творчості і культурологічних досліджень переможцем тендеру на установку новорічної ялинки на Майдані Незалежності.

У вересні КМДА почала готуватися до організації і проведення новорічних свят, оголосивши тендер на організацію видовищних заходів, які пройдуть в Києві в новорічну ніч.