Дочка нашла нас сама!

Дочка нашла нас сама!

Женя жила в знайомої тьоті близько двох років. Тут їй було краще, ніж удома. Та чи був у неї дім узагалі? Мама іноді приходила, але ось уже півроку дівчинка її не бачила – жінка перебувала в розшуку. А потім Женю забрали в сімферопольський притулок. Скоро вона повинна була стати «дитбудинівською»… Єдине, що її втішало, – обіцянка тьоті знайти їй справжніх батьків.

Думки про те, аби взяти дитину в родину, іноді приходили до Наталі, вона обговорювала це з чоловіком, але він не був готовий зробити такий важливий крок, не наважувався. Та якось їм зателефонувала знайома й розповіла, що близько двох років у неї фактично живе дівчинка, біологічну матір якої скоро позбавлять батьківських прав. Жінка пропонувала подружжю удочерити дитину. Після почутого нерішучість Олександра як рукою зняло!

Через півроку Женю забрали додому, у Джанкой. Подружжя не представлялося як тато й мама, але вона відчувала потяг до них, тому сама почала так їх називати вже через три дні. Спочатку дівчинка була дуже тихою, спокійною, потім звикла до нової обстановки, стала почуватися вільніше.

Рідні та друзі Наталії та Олександра сприйняти Женю добре. Перед тим, як удочерити дитину, подружжя повідомило про своє рішення батькам. Мама Наталі була проти, відмовляла доньку та зятя. Тепер же вона зізнається, що їй дуже соромно через це, адже полюбила внучку всім серцем.

Батьки вирішили не віддавати Женю в школу в середині навчального року. Півроку дівчинка ходила в підготовчу групу. Навчилася гарно читати. А вже 1 вересня пішла в перший клас – це було для неї справжнє свято!

Зараз Женя дуже активна: гарно навчається, відвідує заняття в музичній школі, займається малюванням та вокалом. Оскільки тато й мама працюють, усюди возить її дідусь.

А ще в дівчинки є мрія: вона хоче мати меншого братика. Батьки пообіцяли їй, що бажання обов’язково стане реальністю. Наталя вже передивилася багато анкет на нашому порталі. «Удруге процес усиновлення сприймається спокійніше, страху нема, – ділиться жінка. – Але якесь хвилювання все ж таки є. Поговорила з психологом «Магнолії» і трішки заспокоїлася».

Сподіваємося, родина стане вдвічі щасливішою, коли маленький хлопчик з’явиться в їхньому домі. Успіхів Вам у добрій справі!