В 2006 році випускники мають унікальну можливість пройти зовнішнє тестування й навіть вибрати оцінку, яка піде до атестату

В 2006 році випускники мають унікальну можливість пройти зовнішнє тестування й навіть вибрати оцінку, яка піде до атестату

Представники Міністерства освіти та науки України та Українського центру оцінювання якості освіти зустрілися з випускниками одинадцятих класів Печерського та Подільського районів столиці України для того, щоб відповісти на запитання учнів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

В 2006 році випускники мають унікальну можливість пройти зовнішнє тестування й навіть вибрати оцінку, яка піде до атестату. Тобто, вони мають вибір - оцінка зовнішнього незалежного тестування, або державна підсумкова атестація.

"Нова влада шукає механізми боротьби проти порушень і хабарництва. Всі знають, що в того, хто має великий гаманець, не буде проблем зі вступом до ВНЗ. Це востаннє", - сказав заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій Журавський. Він переконував, що після впровадження зовнішнього тестування, хабарництво у вищих навчальних закладах перестане існувати. Журавський підкреслив, що в нинішньому році 2300 одинадцятих класів зможуть пройти зовнішнє тестування. Для його проведення в місті визначено 11 пунктів - Печерський район (середня школа №75, №84, №88, №90 і Київський військовий ліцей імені Івана Богуна), Подільський район (середня загальноосвітня школа №10, №124, №17, №19, №114 і ліцей №100 "Поділ").

В 2006 році випускники мають можливість пройти тестування з української мови, що відбудеться 31 травня, математики або історії на вибір, які відбудуться 3 червня. Тестування, до речі, на прохання самих учнів буде конфіденційне, ніхто крім самого випускника не буде мати права одержати інформацію про результат.

Результати тестування будуть зараховуватися, в тому числі й при вступі до вищих навчальних закладів. До речі, якщо в приймальної комісії виникнуть питання щодо зарахування результатів зовнішнього тестування, необхідно звернутися за тел.: 486-13-16 в Києві.

Цього року зовнішнє незалежне тестування проходить лише у двох районах міста, а в наступному році буде впроваджено у всіх навчальних закладах міста Києва.