Київська влада подарувала дітям-сиротам костюми від Вороніна

Київська влада подарувала дітям-сиротам костюми від Вороніна

Київський дитячий фонд уже 15 років готує і передає дітям-сиротам випускні костюми. Раніше фінансовою стороною займався тільки дитячий фонд, а після того як була прийнята програма "Турбота", костюми стала оплачувати київська влада.

Сьогодні в КМДА костюми одержали 300 дітей, інші випускники одержать їх у своїх навчальних закладах. Київська влада виділила на цей захід 130 тисяч гривень.

Глава Київського дитячого фонду Ніна Семенюк розповіла, що костюми для хлопчиків замовляли від Михайла Вороніна. "З дівчатками було набагато складніше. Кожна з них з дитинства мріяла про якесь конкретне плаття. Втілити їхню мрію допомогла фірма "Юнона", - зазначила вона.

З останнім дзвоником дітей привітав Секретар Київради Олесь Довгий. Він побажав їм зробити правильний вибір, адже попереду у них вступ у вищі навчальні заклади. "Ті діти-сироти, які вступають на перший курс, одержують щомісячну доплату у розмірі ста гривень. Це тільки перші кроки і тільки мала частина тієї роботи, що перед нами стоїть", - розповів Довгий. Він також зазначив, що проблема дітей-сиріт запущена і він сподівається, що новий мер допоможе її вирішити.