Діти для дітей

Діти для дітей

20.05.06 Адреса: Палац культури ім. С. П. Корольова (вул. Василенко, 15)

13.00 - початок свята (святкове вуличне дитяче шоу на вулиці та в фойє)

14.00 - початок концерту (хореографічне шоу на сцені Палацу культури)

За сприяння Київської міськдержадміністрації та Святошинської в м. Києві райдержадміністрації Благодійна організація "Ансамбль танцю "Вітамінчики" щорічно, у травні місяці, проводить благодійні акції в підтримку дитячої народної творчості під традиційним гаслом "Діти для дітей", які мають за мету залучення державних та комерційних структур до відродження меценатства в нашій країні, допомоги талановитій молоді в прагненні творчої самореалізації.

Цьогорічний захід відбудеться в жанрі концертно-ігрового шоу за участю творчих колективів Києва та Зразкового ансамблю танцю "Вітамінчики".

На юних глядачів, серед яких буде запрошено талановитих дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, ще за годину до сценічного дійства, перед Палацом культури, чекатимуть ігрові майданчики з надувними конструкціями, веселими клоунами та казковими героями. У фойє приміщення розгорнеться виставка художніх та декоративно-ужиткових робіт гуртківців підліткових клубів за місцем проживання.

О 14.00 год. на сцені Палацу культури розпочнеться двогодинне хореографічне дійство (з антрактом), де юні учасники ансамблю танцю "Вітамінчики" віком від 3-х до 17 років продемонструють своє мистецтво.

До свята залучено ряд спонсорів та меценатів, продукція фірм яких має відношення до вітамінів. Своєю продукцією вони зможуть пригостити запрошених гостей. На виставу "Вітамінна родина" запрошено керівництво столиці, відомих діячів культури України, артистів естради, депутатів Верховної Ради України та Київради.

Акцію внесено в програму заходів Київської міськдержадміністрації до святкування Дня Києва та Дня столиці. Ансамбль танцю "Вітамінчики" обіцяє захопливе шоу для юних та дорослих киян, яким не байдужа дитяча творчість та магія мистецтва Танцю.