Родина – спільнота любові - вперше в Україні проходить 22-ий Міжнародний конгрес родини

Автор
Родина – спільнота любові - вперше в Україні проходить 22-ий Міжнародний конгрес родини

Створенню кожної родини має передувати виховання майбутніх наречених. У цьому переконані учасники 22-го Міжнародного Конгресу родини, що триває в Україні. Обговорити проблеми сім'ї до Києва зібралися урядовці, громадські діячі та представники релігійних конфесій. Як запобігти розлученням, масовому сирітству та насиллю в родинах, вирішують близько тисячі учасників конгресу "Родина - спільнота любові". Делегати переймаються здоров'ям майбутнього покоління - як фізичним, так психічним. Вони переконані, що все залежить від моральних цінностей, які виховуються лишень у родинному колі.

Мерседес Арсу Вілсон, "Світова організація родини" (США):

- Кожна п'ята людина в Америці має венеричні інфекції. І я тут для того, щоб застерегти українців від такого ж, закликати їх турбуватися не лише про фізичне здоров'я, а й про мораль та духовні цінності. Якщо у людини здорова душа, значить вона і розвиватиметься нормально.

Ельжбета де Сежурне, фундація "Родина - надія на майбутнє" (Бельгія):

- Ми можемо у всьому світі сперечатися з будь-яких питань - щодо релігії, сексу, війни та іншого. Але сім'я, родина є таким фундаментом, який об'єднує всіх - незалежно від їхніх політичних чи релігійних переконань.

Понад половина шлюбів в Україні закінчується розлученнями. Тому перед тим, як одружитися, треба вчитися, - запевняють учасники Конгресу родини.

Окрім психологів, готувати людей до шлюбу можуть і священики. Майже п'ять років такі навчальні курси для кандидатів у наречені практикують у Львові.

Андрій Негірняк, священик ГКЦ:

- Щоб вони до кінця усвідомили всю відповідальність, яка на них лягає з цим, а також щоб вони відповідально підійшли до цього кроку, який є дуже важливим кроком у їхньому житті. Тобто ми в свою чергу ніби виконуємо те, що держава повинна би робити, тобто виховання і підготовка.

До участі в українському Конгресі родини долучилися представники усіх християнських церков, юдеї і мусульмани. Разом із урядовцями та громадськими діячами вони хочуть запропонувати спільні ідеї щодо зміцнення родинних стосунків.