“Синдром волоцюг”, на який страждають багато вихованців дитячих будинків, навчилися лікувати....

Автор
“Синдром волоцюг”, на який страждають багато вихованців дитячих будинків, навчилися лікувати....

....у Нікопольській школі-інтернаті

Педагоги стверджують, що не вдаються до жодних спеціальних психологічних методик. Тут упевнені - найкраще допомагає творчий хист дитини.

Раніше нікопольську школу-інтернат №1 вважали аналогом дитячої колонії. Сюди відправляли дітей із діагнозом “невиправний”. Більшість місцевих вихованців страждали на розумову та психічну відсталість та пережили сильні психологічні травми.

Володі Качмар - 17. Його привезли до інтернату люди, які знайшли хлопчика у собачий буді, де він, ховаючись від знущань мачухи, прожив кілька років. Володя не вмів розмовляти, користуватись ложкою і тарілкою, спати у ліжку.

Свою методику педагоги інтернату незвичайною не вважають. Кажуть, прагнуть розбудити в дитині бажання боротися із обставинами і стати кращим. В інтернаті працюють більш як 30 гуртків, де майже всі вихованці знайшли собі творчість до душі.

На адаптацію новачка тутешні педагоги витрачають 1-2 місяці, замість півроку. А головна нагорода за їхню працю – успіхи вихованців. Торік всі 13 випускників стали студентами вищих навчальних закладів.

1plus1.tv