Програма 1000 майданчиків запрацювала на Львівщині

Автор
Програма 1000 майданчиків запрацювала на Львівщині

Як повідомляє прес-служба Міністерства України у справаї сім'ї, молоді та спорту, 18 липня 2010 року на Львівщині відкрили черговий спортивний майданчик для ігрових видів спорту за Всеукраїнською програмою побудови багатофункціональних спортивних майданчиків "1000 майданчиків".

Майданчик отримали у подарунок учні ЗОШ села Верхня Яблунька Турківського району Львівської області. Вони також отримала у подарунок комплект дитячої літератури різних жанрів та напрямків видавництва "Грані-Т".

Майданчики розміром 40м на 20м розраховані на заняття баскетболом та футболом, волейболом, тенісом тощо, мають стійке покриття та захищені від ушкодження.

Це четвертий спортивний майданчик, відкритий за Всеукраїнською програмою "1000 майданчиків". Раніше майданчики були відкриті в Києві, на Донеччині та Івано-Франківщині.

На святі з нагоди відкриття майданчика був присутній заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту Сергій Глущенко, Голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль, начальник управління фізкультури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода та голова Турківської районної державної адміністрації Василь Чернянський.

У 2011 році буде створено 200 таких майданчиків, а з 2012 року – планується будувати по 500 спортивних майданчиків на рік. Також програма передбачає щорічно зводити в країні по 15 критих льодових палаців і плавальних басейнів з 50-метровими доріжками. Крім цього, у рамках програми у Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту буде створено єдиний електронний реєстр усіх спортивних споруд, які існують в Україні, а також електронний державний реєстр закладів оздоровлення та відпочинку. Він дозволить контролювати стан спортивних баз України.

На відкритті майданчику у Верхній Яблунці Сергій Галущенко і Василь Горбаль передали представникам шкіл Турківського району спортивний інвентар.

А саме, школи, які брали участь у спортивних естафетах, отримали кожна по два комплекти із трьох м’ячів – волейбольного, баскетбольного, футбольного. Також 42 школи району отримали по футбольному м’ячу.

Комплект інвентарю отримала Верхньояблунська загальноосвітня школа, на території якої відкрили спортивний майданчик. Сергій Галущенко і Василь Горбаль передали до спортзалу школи новий стіл для настільного тенісу з комплектом із 4 ракеток, сіткою та м’ячиками; 2 сітки для стандартних футбольних воріт і 2 сітки на ворота для міні-футболу.

Крім цього, школярі Верхньої Яблуньки зможуть випробувати себе у новому для України виді спорту – флорболі. Школа отримала комплект ключок і м’ячів для флорболу, а команда флорболістів зі Львова провела для школярів майстер-клас по цій грі.

Після передачі інвентарю, новий спортивний майданчик випробували молоді професійні спортсмени зі Львова. Старшокласники Львівської ДЮСШ провели на майданчику пробні ігри у баскетбол, і флорбол.