Електронні підручники для школярів стали реальністю

Електронні підручники для школярів стали реальністю

Тестування електронних читанок, розроблених спеціально для українських школярів, розпочинається сьогодні, 19 лютого.

Кожен учень, який користуватиметься новим пристроєм, може зберігати у карті пам'яті до 10 000 підручників, користуватися словниками ABBYY Lingvo, одночасно читати та перекладати іншомовні тексти.

"19 лютого ми покажемо спеціалізовану "читанку", яка міститиме підручники, посібники, словники, загалом, всю літературу, необхідну для навчання школяру, - пояснює Борис Максимець, директор видавництва "Освіта". - На сьогодні ми маємо 39 файлів електронних підручників для 7-9-х класів загальноосвітньої школи. Це електронні копії паперових підручників, які діти зможуть читати за допомогою нового пристрою".

"Шкільний електронний підручник - підручник майбутнього" - спільний проект Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Державного спеціалізованого видавництва "Освіта" та Видавничого дому "МОСТ паблішинг", який спрямований на впровадження у навчальний процес новітніх розробок та сучасного змісту освіти.

"Дуже корисними й зручними електронні підручники будуть також для дітей з особливими потребами, - зауважив Олександр Удод, директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН. - Загалом проект має включати в себе експериментальну апробацію і використання електронних підручників у навчальному процесі".

за даними Міністерства освіти і науки України