Діти вчаться бути рятувальниками на воді
- Автор
- Дата публикации
![Діти вчаться бути рятувальниками на воді](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/9/d3/0cb0b688-cc08ded158e5a54b65e7f4aaf2815d39.jpg?v=7170_1)
21-го січня у сучасному плавальному басейні Сумського Державного університету вже втретє відбулись обласні дитячі змагання з порятунку на воді. До речі, Сумщина, поки що є єдиною в Україні, де вони проводяться, а в школах створені команди юних рятувальників на воді.
Організаторами змагань виступили Головне облуправління МНС, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності і Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки». Також активну підтримку в їх підготовці надали облуправління освіти, молоді та спорту і відділення Товариства Червоного Хреста.
У загальнокомандному заліку кращими рятувальниками на воді в молодшій віковій категорії були визнані представники 17-ї школи, а в старшій – школи №10 обласного центру.