Залізничники - для дітей

Залізничники - для дітей

Дніпропетровський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Дніпропетровське відділення Профспілки залізничників та транспортних будівельників України у 2010 році проводитимуть низку спільних заходів з метою підвищення рівня поінформованості працівників та пасажирів залізничного транспорту, їх сімей і дітей про діяльність центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Це зазначено у договорі, який на початку року уклали організації.

Згідно з документом у травні 2010 року планується соціальна акція до Дня матері. Так на залізничних станціях вокзалів Дніпропетровськ, Верховцево, Павлоград, П’ятихатки та Синельникове проводитиметься консультування спеціалістами центрів усіх охочих, що супроводжуватиметься відповідними оголошеннями у гучномовці, демонстрацією відеороликів з соціальною рекламою та розповсюдженням соціальних буклетів та плакатів. Подібна акція планується і до тижня протидії насильству в сім’ї.

Крім того, на червень запланована ще одна спільна акція – «Світ дитячої мрії». Дійство відбуватиметься на дитячий залізничній дорозі.

Нагадаємо, про спільні акції між центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Профспілкою залізничників та транспортних будівельників України йшлося на робочій нараді з директорами та заступниками директорів республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка відбулась 7 грудня 2009 року у приміщенні Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.