Львівщина: «Миколай про тебе не забуде».
- Автор
- Дата публикации
![Львівщина: «Миколай про тебе не забуде».](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/33/18041bfc-91258cf82751811124ad2409b707c336.jpg?v=7169_1)
З листопада у Львові розпочався дев’ятий вишкіл волонтерів акції «Миколай про тебе не забуде». Наразі зголосилися 200 волонтерів. Про це 30 листопада на прес-конференції повідомила координатор акції Олена Яремко.
«Акція «Миколай про тебе не забуде» уже вдев’яте пройде у Львові. Мета акції – привернути увагу до дітей, до яких цього року без допомоги громади святий Миколай може і не завітати. Минулого року близько 700 наших волонтерів завітали до 3 200 потребуючих дітей Львова. Цьогоріч уже зголосилось 200 волонтерів, але традиційно волонтери зголошуються до третього вишколу, який пройде 5 грудня», - зазначила Олена Яремко.
Нагадаємо, у Львівському палаці мистецтв проходять вишколи волонтерів. 5 грудня буде два вишколи – об 11.00 та о 16.00
Усі охочі допомогти з 10 по 18 грудня можуть звертатись у Палац мистецтв, де з10 до 19 години діятиме Фабрика святого Миколая.