З 28 вересня по 1 жовтня 2009 року в Харкові проходитиме Дитячий телевізійний фестиваль «ДИТЯТКО»

З 28 вересня по 1 жовтня 2009 року в Харкові проходитиме Дитячий телевізійний фестиваль «ДИТЯТКО»

Дитячий телевізійний фестиваль «ДИТЯТКО», заснований Харківською обласною радою, ставить за мету привернути увагу державних, громадських і комерційних структур до духовного становлення дітей і молоді та проблем щодо їх виховання, до розвитку екранної дитячої творчості, до процесів формування особистості через отримання інформації, що транслюється електронними ЗМІ, до потреб дитячих творчих колективів, до долі обдарованих дітей та їх майбутнього.

Саме діти та молодь є найбільш уразливими верствами населення при контакті з кіно та телебаченням, оскільки через повну або часткову відсутність у них усвідомлення меж реального та постійне прагнення швидше стати успішними дорослими, такими, як герої художніх та мультиплікаційних фільмів, перегляд фільмів і окремих телепрограм, стає не тільки відпочинком, а й прямим керівництвом до дій у реальному житті.

Фестиваль проводиться у два етапи. Перший етап – відбірковий, у ході якого оргкомітет Фестивалю попередньо переглядає роботи, надіслані на Фестиваль, і відбирає ті з них, що братимуть участь у другому етапі. Другий – основний – етап буде проведено у дні Фестивалю (28 вересня – 1 жовтня 2009 року), у цей час відбудуться програмні заходи Фестивалю: конкурсні перегляди, презентації, майстер-класи, тренінги.

Нагородження переможців та урочисте закриття Фестивалю відбудеться 1 жовтня 2009 року.