До інфекційного відділення Краматорської міської дитячої лікарні поступило 15 дітей

 До інфекційного відділення Краматорської міської дитячої лікарні поступило 15 дітей

23.07.09р. - 24.07.09р. до інфекційного відділення Краматорської міської дитячої лікарні з КП "Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс", що розташований у м. Святогірську Донецької області, поступило 15 дітей у віці від 7 до 14 років. Попередній діагноз - харчова токсикоінфекція. У двох дітей стан середньої тяжкості, у решти - легкий. Хворі отримують необхідний лікувально-діагностичний комплекс.

23.07.09р. захворіли. - 7 осіб, 24.07.09р. - 8 осіб. Захворювання проявляється нудотою, блювотою, болями у животі; підвищенням температури до субфебрільних цифр (3 особи), в окремих випадках - проносом.

Здійснення протиепідемічних заходів розпочато фахівцями Слов'янської міжрайСЕС та ЦМЛ м. Слов'янська відразу після отримання оперативного повідомлення 23.07.09р. о 23.00 годині. З ночі 24.07.09 р. у вогнищі почала працювати бригада фахівців обласної СЕС та Головного управління охорони здоров'я.

Розпочато епідеміологічне розслідування, здійснено санітарне обстеження закладу, проводиться медичний огляд всіх дітей та персоналу, позачергове бактеріологічне обстеження працівників харчоблоку.

З метою мікробіологічного дослідження здійснюється відбір зразків харчових продуктів, води, змивів. Проводиться заключна дезінфекція.

Можливі фактори та шляхи передачі інфекції уточнюються.

У КП "Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс" Донецької обласної Ради відпочиває 399 дітей (10 загонів), на харчоблоці працює 30 працівників. Зміна розпочала роботу з 17.07.2009р.

Розроблено план заходів, створено обласний штаб по локалізації вогнища, проведено 24.07.09р. виїзне засідання штабу за участю зацікавлених служб.

Протиепідемічні заходи тривають.