Госпіталізовано 13 чоловік, внаслідок розпилювання речовини невідомого походження

Госпіталізовано 13 чоловік, внаслідок розпилювання речовини невідомого походження

23.07.2009 року до Мелітопольської міськсанепідстанції о 10.15 год. поступило повідомлення про те, що в квітковому павільйоні на вул. Кірова у деяких покупців і продавців з'явилися ознаки задухи, слізливість, блювота, першіння в горлі, кашель. Група фахівців санітарно-гігієнічної лабораторії була направлена на місце надзвичайної події. В процесі розслідування встановлено, що ще на трьох об'єктах торгівлі: універсам по вул. Кірова, продовольчий магазин „Спутник", квітковий магазин „Чарівна квітка" невідомими особами проведене розпилювання речовини невідомого походження.

Всього за даними міського відділу охорони здоров'я госпіталізовано 13 чоловік з перебігом середньої і легкої тяжкості. Всім надана симптоматична допомога. На 14.00 годин 23.07.09 всі хворі виписані із стаціонару.

На всіх вказаних об'єктах лабораторією міськсанепідстанції відібрані проби. В пробах повітря магазина «Спутник» по вул. Крупської, 10 виявлений вміст сірчистого ангідриду з концентрацією 1,5 мг/м3. В квітковому павільйоні по вул. Кірова, 52а виявлений вміст сірчистого ангідриду з концентрацією 1,0 мг/м3. Повторними лабораторними дослідженнями перевищень концентрацій сірчистого ангідриду в атмосферному повітрі не зареєстровано.