Виставка кактусів у Київському зоопарку

Виставка  кактусів у Київському зоопарку

У суботу, 25 липня, у приміщені зоомагазину Київського зоопарку пройде виставка кактусів з приватних колекцій відомих київських кактусистів.

Під час виставки відвідувачи Зоопарку зможуть побачити декілька тисяч видів кактусів, що зростають у самих екзотичних місцевостях Північної та Південної Америки – від гір Каліфорнії та пустель Арізони до вологих лісів Амазонської сельви. Також будуть представлено чимало сукулентів (рослин, які здатні переносити довгу засуху) з Африканського континенту.

Під час виставки відвідувачи Зоопарку зможуть взнати про особливості вирощування кожної рослини, отримати поради відомих колекціонерів по створенню для кактусів умов, в яких вони почнуть квітнути, придбати молоді рослини.

Вхід на виставку безкоштовний. Щоб попасти на захід, достатньо придбати вхідний квіток у зоопарк. Виставка триватиме два вихідних дня, та відкрита для відвідувачів з 11.00 до 18.00.

«Зоопарки існують для того, щоб показати людям досконалість дикої природи, привити дбайливе відношення до проблем збереження оточуючого середовища і не допустити перетворення нашої планети у смітник глобального масштабу. Тому ми завжди підтримуємо ініціативи, направлені на ознайомлення киян з самими різноманітними формами життя на Землі, кактусами у тому числі» -- зазначила генеральний директор Київського зоопарку Світлана Берзіна.