Україна та Лівія домовилися про поглиблення співробітництва у сфері підготовки та працевлаштування медичних кадрів

Україна та Лівія домовилися про поглиблення співробітництва у сфері підготовки та працевлаштування медичних кадрів

Україна та Лівія домовилися про поглиблення співробітництва у сфері підготовки та працевлаштування медичних кадрів. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Василь Князевич під час четвертого спільного засідання українсько-лівійської комісії із співробітництва.

Зокрема, за його словами, на прохання лівійської делегації Україна збільшить кількість українських медичних фахівців, які працюватимуть у Лівії. «Хочемо запевнити, що це прохання, яке ви перед нами поставили із забезпечення півтори тисячі медичних працівників у Лівію, ми його уважно відпрацюємо, і на державному рівні вирішимо». За словами Міністра, сьогодні у Лівії працює понад 450 медичних фахівців з України.

При цьому Василь Князевич звернувся до Секретаря Головного народного комітету охорони здоров’я та навколишнього середовища Лівії з проханням взяти під особистий патронат роботу українських медиків: «вони будуть для нас з вами агітаторами, будуть показувати приклад, і ми зможемо більшу кількість фахівців направити до Лівії», - зазначив він.

Василь Князевич також повідомив, що під час засідання українсько-лівійської комісії із співробітництва обговорено питання можливості збільшення кількості навчальних місць в українських вузах для лівійських студентів, а також питання створення спільного закладу з підготовки медичних фахівців. Окрім того, Міністр відзначив, що досягнуто двосторонньої згоди з налагодження прямих контактів між українськими і лівійськими клініками та щодо відкриття центрів зі спеціалізованої допомоги.