Інформація щодо госпіталізації хворих з ознаками харчового отруєння

Автор
Інформація щодо госпіталізації хворих з ознаками харчового отруєння

Станом на 20 липня 2009 року зареєстровані наступні події, пов’язані з погіршенням епідемічної ситуації в Україні:

Інформація щодо захворювань у Рожищенському районі Волинської області.

19 липня 2009 року о 20.00 в інфекційне відділення Рожищенської ЦРЛ Волинської області поступило 6 хворих з високою температурою (до 39º С), скаргами на загальну слабкість, нудоту, пронос, блювоту. При поступленні поставлено діагноз гастроентероколіт, сальмонельоз. З анамнезу встановлено, що захворювання усі пов’язують із відвідуванням весілля 18.07.09 у с. Рудка Козинська Рожищенського району Волинської області.

О 20.10 про госпіталізацію хворих повідомили Рожищенську СЕС, о 20.30 було розпочато епідрозслідування даного випадку.

Станом на 8.00 20.07.09 в інфекційне відділення госпіталізовано 16 осіб.

Комплекс санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів продовжуються, обставини, що сприяли виникненню спалаху уточнюються.

Інформація щодо випадків харчового отруєння серед запрошених на весілля, яке відбулося 12.07.09р. в Будинку культури с. Йорданешти Глибоцького району Чернівецької області.

За останню добу нових хворих не поступало. Виписано 17 осіб у тому числі 3 дітей. Залишається на стаціонарному лікуванні 15 осіб, в тому числі 1 дитина.

Продовжується проведення бактеріологічного і вірусологічного дослідження відібраних зразків. За попередніми результатами бактеріологічного дослідження зразків від 15 хворих виділяється Salmonella Enteritidis.

Фахівцями санітарно-епідеміологічної служби та лікувальної мережі продовжується проведення подвірних обходів.

Комплекс профілактичних та протиепідемічних заходів здійснюється під наглядом фахівців обласної СЕС.

Інформація щодо спалаху гострої кишкової інфекції в м. Мукачево.

За останні 6 діб нових випадків госпіталізації в м. Мукачево не зареєстровано. Всього виписано 13 хворих (дорослих) з заключним діагнозом «Сальмонельоз». В стаціонарах залишилось 10 хворих, із яких 6 дітей. В усіх хворих стан клінічного перебігу легкий.

За направленням Мукачівської міської СЕС госпіталізовано для поглибленого клініко-лабораторного обстеження та санації 6 співробітників кондцеху та кафе, у яких при раптовому методі обстеження виявлено сальмонелу ентерітідіс.

Лабораторні дослідження тривають. Спалах локалізовано. Комплекс санітарно-гігієнічних, протиепідемічних заходів продовжуються, обставини, що сприяли виникненню спалаху уточнюється.