На Харківщині відкрився міський табір для дітей, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах

На Харківщині відкрився міський табір для дітей, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах

В Україні триває сезон оздоровлення та відпочинку для дітей. За оперативними даними з регіонів з початку літа вже відпочили у таборах понад 1 млн. дітей.

Крім того, за оперативними даними з 1 червня поточного року розпочали роботу понад 16 тис. дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них позаміських - 631 заклад, санаторного типу - 79, дитячих центрів – 28, таборів з денним перебуванням – 15132, праці і відпочинку – 442, наметових містечок – 313.

Незважаючи на тривалу фінансові кризу Уряд України та Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту зокрема, роблять все можливе для забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей. Особлива увага, як і в минулі роки, приділяється організації відпочинку дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, талановитих і обдарованих дітей.

Так, 3 липня 2009 року в Орджонікідзівському районі м. Харкова відкрився міський табір «Козачок» для дітей, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах. Двотижневий відпочинок у таборі з денним перебуванням для дітей віком від 8 до 13 років організовано Орджонікідзiвським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Орджонікідзiвським міським територіальним центром праці та соціальних відносин населення.

Табір відвідуватимуть 40 дітей. Для них організатори запланували низку тренінгів, бесіди з психологами та соціальними педагогами, ігротеку, а також відвідування зоопарку та дельфінарію. Крім цього, програма табору передбачає знайомство дітей з основами козачого руху в Україні.

Всього за літній період планується забезпечено оздоровчими послугами 386382 дітей, які потребують особливої соціальної уваги.