Розпочинається другий національний конкурс Краще підприємство для родини

Розпочинається другий національний конкурс Краще підприємство для родини

25 червня 2009 року стартує національний конкурс компаній, які найкраще піклуються про своїх працівників та їх сімї, - «Краще підприємство для родини».

Офіційно оголошено про це буде під час проведення прес-конференції за участю, заступника Міністра соціальної політики і праці, голови Організаційного комітету конкурсу Віктора Іванкевича, заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту, співголови комітету конкурсу Тетяни Кондратюк, директора департаменту розвитку та міжнародного співробітництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Награбового, голови ГО «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марини Саприкіної.

Другий національний конкурс «Краще підприємство для родини» відбуватиметься з 1 липня 2009 року по 31 грудня 2009 року. Організаторами конкурсу є ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерством праці і соціальної політики України, Державним комітетом з питань регуляторної політики і підприємництва.