Під час профілактичних рейдів виявлено близько 800 дітей, котрі вживали алкогольні напої

Під час профілактичних рейдів виявлено близько 800 дітей, котрі вживали алкогольні напої

Служби у справах дітей АР Крим, обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у взаємодії з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей систематично проводять профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» тощо з метою запобігання поширенню негативних явищ у середовищі дітей та підлітків.

Служби у справах дітей також організовують відповідну роботу щодо запобігання поширенню негативних явищ у дитячому середовищі, прививання навичок здорового способу життя у закладах соціального захисту дітей: притулках та центрах соціальної реабілітації.

Протягом І кварталу 2009 року службами у справах дітей проведено понад 9000 профілактичних рейдів, під час яких виявлено близько 800 дітей, котрі вживали алкогольні та слабоалкогольні напої, при цьому зафіксовано понад 1000 випадків порушення торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами в торговельній мережі.

Для недопущення втягування дітей у протиправні дії, служби у справах дітей ініціювали притягнення до різних видів відповідальності 260 посадових осіб, які порушували законні права та інтереси дітей.

Нагадуємо, протягом 2008 року службами у справах дітей проведено 31 тисяча рейдів, під час яких було встановлено 2629 фактів порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами. За результатами цих фактів 582 посадові особи були притягнені до різних видів відповідальності.