Вперше в Україні проведено дослідження, яке демонструє реальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу серед молоді

Вперше в Україні проведено дослідження, яке демонструє реальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу серед молоді

В Україні створено доказову базу з поширення епідемії ВІЛ/СНІДу серед підлітків груп ризику

18 червня 2009 року у інформаційному агентстві "УНІАН" відбудеться прес-конференція, присвячена презентації результатів дослідження «Підлітки груп ризику: доказова база для посилення відповіді на епідемію ВІЛ в Україні», яку проведуть Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Вперше в Україні проведено дослідження, яке демонструє реальне поширення епідемії ВІЛ/СНІДу серед молоді, яка практикує ризиковану поведінку. Звіт узагальнює основні висновки за результатами семи досліджень, які проводилися ЮНІСЕФ і його партнерами впродовж 2007 - 2008 років, та представляє доказову базу щодо уразливих підлітків та підлітків груп ризику щодо інфікування ВІЛ в Україні. Крім того, у звіті представлені рекомендації щодо розробки та посилення заходів із профілактики ВІЛ-інфекції серед уразливих підлітків та підлітків груп ризику.

Дослідження здійснив Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка. Реалізації в Україні цього дослідницького проекту сприяли Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді.

До участі у заході запрошено:

Юрій Павленко – Міністр у справах сім’ї, молоді і спорту України Джеремі Хартлі – Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Володимир Жовтяк - Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Ольга Балакірєва - Голова правління Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка

Акредитація журналістів – старший фахівець відділу політики та адвокації ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Миколенко.

Контакти: тел.: 8 (050)442 36 65, e-mail: [email protected].