“Національна Медична Премія” - єдиний всеукраїнський незалежний експертний конкурс працівників медичної галузі

“Національна Медична Премія” - єдиний всеукраїнський незалежний експертний конкурс працівників медичної галузі

16 червня 2009 року о 12:00, у приміщенні Національного Музею Медицини України (м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 37, ст.м. "Університет") відбудеться прес-конференція за участю Міністра охорони здоров’я України В.М.Князевича та представників Оргкомітету Національної Медичної Премії з нагоди презентації першого в Україні загальнонаціонального спеціалізованого рейтингу найкращих медичних працівників “ТОП 100 в медицині”.

“Національна Медична Премія” - єдиний всеукраїнський незалежний експертний конкурс працівників медичної галузі. Проект сприятиме підвищенню авторитета професії лікаря у суспільстві, популяризації засад медичної етики і моралі.

Організатором Премії виступило Перше Медичне Рекламне Агентство “МАРСМЕДІА”.

Співорганізаторами Національної Медичної Премії виступають “Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів”, “Федерація громадських медичних об’єднань”, "Державний фармакологічний центр" та Національний Музей Медицини України. Їх участь свідчить про прозорість та відкритість конкурсу “Національна Медична Премія”, а також про всебічну підтримку цього проекту широким загалом медичних працівників на всіх рівнях та у всіх регіонах.

Участь в прес-конференції візьмуть:

Міністр охорони здоров’я України - Князевич Василь Михайлович;

Радник міністра, Голова Оргкомітету Премії - Сорока Іван Миколайович;

Директор ПМРА “МАРСМЕДІА” - Сошинський Сергій Олегович;

Директор Музею Медицини України - Шипулін Вадим Петрович;

Голова Всеукраїнської асоціації головних лікарів України - Дячук Дмитро Дмитрович;

Голова Федерації громадських медичних об’єднань України – Заболотний Дмитро Ілліч.

Після завершення прес-конференції представники ЗМІ матимуть змогу поспілкуватися з учасниками прес-конференції у неформальній обстановці.

Довідка

Національна Медична Премія створена у 2008 році з метою підвищення авторитету лікаря в українському суспільстві, поваги до цієї професії

Рейтинг “ТОП100 в медицині” є щорічним визначенням кращих фахівців галузі охорони здоров’я з 2009 року

Перше Медичне Рекламне Агентство “МАРСМЕДІА” створено у 2001 році з метою забезпечення етичної та професійної роботи в галузі медичної реклами та маркетингу. З 2008 є організатором Національної Медичної Премії

Міністерство охорони здоров'я України є органом виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони здоров'я, санітарного та епідемічного благополуччя населення, створення, виробництва, контролю якості та реалізації лікарських засобів і виробів медичного призначення.