На Майдані Незалежності у столиці засяяла головна ялинка країни

На Майдані Незалежності у столиці засяяла головна ялинка країни

Головна ялинка запалала на Майдані. Подивитися на дійство прийшли кияни, гості міста, київський голова Олександр Омельченко.

Протягом години, в очікуванні запалення ялинки, народ розважали народними танцями та піснями. Інтрига - хто ж стане головним дідом морозом України - трималася до останньої хвилини. Версій було багато, але на розчарування журналістів та тих хто прийшов на Майдан цього вечора, ні Президент, ні Прем'єр, ані спікер Парламенту своїм візитом не побалували. Почесну місію запалення новорічного майданного деревця дісталася міському голові столиці Олександру Омельченку.

Ялинка має вразити киян та гостей міста не розмірами - вона лише на метр вища за свою попередницю. Цьогорічній ялинці прикупили нову верхівку та іграшки: лялькові козаки, жаби-балерини. А ще на зеленій красуні запалала гірлянда з 50 тисяч ліхтариків. Свято Нового року для українців традиційно залишається родинним.

Не менш видатним було відкриття і новорічного деревця у колишній столиці України - Харкові. Продефілювали Діди Морози. До них долучилися близько трьох тисяч новорічних персонажів. Хода Дідів Морозів, Снігуроньок, Зайчиків, Сніжинок та інших казкових героїв фінішувала під ялинкою на центральному майдані Свободи. Столичний казковий парад запланували на завтра. Щоб в повній мірі насолодитися новорічними та різдвяними святами в Україні вихідні триватимуть з першого по дев'яте січня включно.

//5tv.com.ua