Пригода в шахті ліфта

Пригода в шахті ліфта

Пригода в шахті ліфта трапилася у Дніпропетровську. І лише за щасливим збігом не стала трагедією. Вже не вперше доводиться розповідати про наслідки, до яких призводять занедбані ліфтові господарства у різних регіонах. 44-річний дніпропетровець впав у шахту із третього поверху, коли намагався викликати кабіну. Ліфти у Дніпропетровську травмують мешканців. Нещодавно з ліфтової кабіни годину діставали хлопця. А напередодні впав у шахту 44-річний чоловік. Він хотів спуститися з третього поверху, його дружина та сусідка чекали внизу. Із чотирьох ліфтів цієї 16-поверхівки працював лише один, і той з перебоями.

Олена Гвоздь, дружина постраждалого: "Он не заметил, что дверь была приоткрыта и упал в темноту. Он дотронулся и его потянуло. Почему лифты не работают? Они взяли деньги и все".

Олена Чернець, мешканка будинку: "Вообще этот лифт ходит как хочет, полдня стоит, потом трах-бах и поехал".

Непритомного, закривавленого чоловіка жінки самотужки діставали із шахти. У “Ліфтремонті” запевняють: до нещасного випадку не причетні. Ліфт - після капремонту, на момент інциденту взагалі був відключений, а двері чоловік міг відкрити самостійно.

Ганна Солодова, директор підприємства "Ліфтремонт": "90% несчастных случаев происходит по халатности жильцов. Дверь не могла быть открытой, ее могли открыть только силой".

Михайло Ченакал, головний інженер Кіровського району м. Дніпропетровськ: "Проверяли лифт, кнопки работали, он только после капремонта".

Чоловік в реанімації, його стан лікарі називають тяжким. Через сильний шок він не пам'ятає, що трапилося. Має численні переломи ліктьових суглобів і ребер. На лікарняному ліжку він пробуде не один місяць, адже попереду складні операції. Комунальники проводять власне розслідування. А мешканці тим часом оминають ліфт, віддаючи перевагу сходам.