В Україні необхідно розвивати молодіжний і дитячий туризм (хостел), який є одним з найбільш перспективних туристичних напрямків

В Україні необхідно розвивати молодіжний і дитячий туризм (хостел), який є одним з найбільш перспективних туристичних напрямків

Про це заявив голова Національної ради з питань туризму та курортів Євгеній Самарцев.

Проблемою розвитку молодіжного туризму вже займається, за словами Е.Самарцева, Всеукраїнська молодіжна хостел-асоціація (ВМХА). Однією з найбільших проблем, які стоять перед ВМХА, є відсутність "великого проекту хостела в Україні". "Нам потрібно все-таки знайти в Києві ділянку, переконати інвесторів і створити нормальний, якісний, пілотний проект - не на 10, а принаймні на 500 місць - і на базі цього вже поширювати ідею розвитку хостела в Україні", - відзначив голова Національної ради з питань туризму та курортів.

Він додав, що здійснення подібного проекту абсолютно можливо й що на даний момент економічна модель його вже розроблена. У той же час Е.Самарцев додав, що деталі проекту київського хостела на даний момент не розголошуються.

Всеукраїнська молодіжна хостел-асоціація заснована в 2003 році й належить до Міжнародної федерації молодіжних хостелів (ІYHA). Основною метою асоціації є розвиток і підтримка хостел-мережі в Україні. На даний момент Асоціація складається з 9 готелів у Києві ("Київ", "Ярослав", "Караван"), Львові ("Афена", "На Архипенка", "Банківська Академія"), Криму ("Балаклава", "Керч") і Черкасах ("Модус").

//osvita.org.ua/