У Києві відбулося відкриття виставки піщаних скульптур

У Києві відбулося відкриття виставки піщаних скульптур

30 травня у Києві на Оболонській набережній (вул. Прирічна 5а) відбулося відкриття виставки піщаних скульптур. Така подія проходить в Києві кожного року і вже традиційно збирає тисячі відвідувачів.

Цьогорічна виставка не стала винятком. В день відкриття її вже відвідали понад 3 тисячі людей. Вони побачили: 9 скульптур, 5 з яких присвячені Дню Києва та зображають Золоті Ворота, Архангела Михаїла, Кия, Щека та Хорива, Нестора Літописця та інших історичних персонажів. Скульптури виготовлені досвідченими скульпторами з усієї України: кияни Микита, Ігор та Артем Зігури, Дар'я Альошкіна, львів'янин Гордій Старух, одесити Дмитро Запорожець та Владлен Карачинцев – саме вони майстерно перетворили 10 т піску на витвори мистецтва. А допомагали скульпторам у створенні їх шедеврів талановиті діти з творчих гуртків оболонського району.

В день відкриття організатор виставки Володимир Сивашенко разом з представниками Оболонської районної державної адміністрації нагородили скульпторів пам'ятними подаруками та вже запросили взяти участь у виставці наступного року, бо організатори планують зробити її щорічною.

Вхід на виставку коштує від 10 до 20 гривень, Час роботи – з 10:00 до 20:00.