Головну новорічну ялинку на майдані Незалежності засвітять 24 грудня

Автор
Головну новорічну ялинку на майдані Незалежності засвітять 24 грудня

Новорічні свята у столиці обіцяють бути вельми яскравими. Про це потурбувалися організатори. Як розповів начальник Головного управління культури і мистецтв Олександр Биструшкін, головну новорічну ялинку на майдані Незалежності засвітять 24 грудня. Якщо в минулому році світлодизайн лісової гості був у одній кольоровій гамі, то нині діапазон значно розшириться, з’являться нові відтінки, ілюмінаційні ефекти. До того ж закуплено нові світлотехнічні прилади та обладнання — світлодіодні стрінг-лайти, кулі, стробоскопи. А ще — сучасні яскраві іграшки, переважно у вигляді звірів та казкових героїв. Якщо на новорічні свята попередньо передбачалося спрямувати 800 тисяч гривень, то згодом на оздоблення ялинки додали ще 300 тисяч.

Відповідно до програми загальноміських свят, які розпочнуться 24 грудня (а не 25, як передбачалося раніше), на прикрашеному майдані Незалежності відбудеться основне дійство — засвічення головної новорічної ялинки — “З новим роком, Україно!” У концерті зокрема візьмуть участь зірки вітчизняної естради Самая-Т, Тетяна Горобець, Надія Шестак, Анатолій Матвійчук, Анжеліка Рудницька, вокальне тріо “Три кольори”, гурти “Тартак”, “ТНМК”, “ВВ”. У фіналі пролунає прем’єра нової пісні, приуроченої до Нового року, у виконанні народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Тараса Петриненка. За сценарієм передбачено також колядки, щедрівки. У театралізованому дійстві “Новорічний обряд” візьмуть участь фольклорний ансамбль “Червона калина” з хореографічною композицією “З Новим, вас, роком, люди”, зразковий фольклорно-хореографічний ансамбль “Яблуневий цвіт”. Традиційно у Новорічну ніч на майдані Незалежності відбудеться святкова шоу-програма та новорічна дискотека “Новий рік-2006”. Вони розпочнуться 31 грудня 2005-го о 21.00 і триватимуть до 1.00 першого січня 2006-го. Окрім згаданих зірок, у святі візьмуть участь добре знані у нашій державі фольклорні ансамблі “Калина”, “Берегиня”, “Ряжені”. До того ж у нічному небі городяни милуватимуться найдовшим за всю історію нашого міста новорічним феєрверком, що триватиме двадцять хвилин шість секунд.

Олександр Биструшкін розповів, що особливу увагу в дні новорічних свят і шкільних канікул приділено дітям. Так, 31 грудня Морозенко і Снігуронька, казкові герої, на чотирьох розважальних майданчиках в центрі столиці проводитимуть для малечі конкурси та ігри. А з першого до восьмого січня біля головної ялинки нашої країни відбудуться новорічно-різдвяні ранки за участю клоунів, артистів на ходулях.

//www.kiyany.com.ua