Звернення Президента України з нагоди Дня матері

Звернення Президента України з нагоди Дня матері

Любі наші матері!

Сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом - Днем матері.

Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання. Уроки матері лишаються головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов - надійним оберегом.

У цей святий для кожного з нас день низько вклоняємося й щиро дякуємо вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.

Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Ви - уособлення доброти, милосердя й шляхетності, ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство -дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.

Вітаю українських матерів у всьому світі. Вклоняюся представницям нашої діаспори, які з покоління в покоління прищеплюють своїм дітям національний дух. Вклоняюся українським жінкам, які працюють у чужих краях, щоб забезпечити майбутнє своїх синів і дочок.

Материнство - це джерело нашого буття, основа сім'ї, роду і народу. Бути матір'ю - безцінний Божий дар. Це велика відповідальність - виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами української держави. Нехай нагородою вам стане любов ваших дітей та їхня щаслива доля.

Від усієї душі бажаю всім українським матерям здоров'я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення вам і вашим родинам.

Із синівською любов'ю і вдячністю