У Чернігівському регіоні 2739 родини, які виховують 5500 дітей опинилися у складних життєвих обставинах

У Чернігівському регіоні 2739 родини, які виховують 5500 дітей опинилися у складних життєвих обставинах

Нинішня ситуація в світі та в Україні, зокрема, стала викликом не тільки для багатьох людей, але й для державних установ. Безробіття, фінансові негаразди, невпевненість у майбутньому виявилися справжніми випробуваннями, особливо для незахищених верств населення. Тому роль державних соціальних служб на сьогодні зростає, а ситуація змушує їх шукати нові шляхи та методи роботи.

Якість надання послуг та ефективність соціальної роботи стали темою круглого столу, який 29 квітня організував і провів Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В заході взяли участь керівники районних закладів соціального обслуговування, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

"Якість та ефективність соціальної роботи Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Україні – це один з пріоритетних напрямків роботи Міністерства", - неодноразово наголошував Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко.

Учасники круглого столу обговорили шляхи впровадження нових форм роботи з сім’ями та особами, які опинились у складних життєвих обставинах. Зокрема, порушувалися питання щодо співпраці з державними структурами щодо вирішення проблем клієнтів центрів соціально-психологічної допомоги, організації освітньо-виховної роботи з дітьми та їх батьками, які опинилися у складних життєвих обставинах. Крім того, значну увагу було приділено питанню проведення спільних заходів з попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

Протягом І кварталу поточного року у регіоні виявлено 2739 родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. В них виховується 5500 дітей.