В Україні на сьогоднішній день не зафіксовано жодного випадку захворювання на свинячий грип

В Україні на сьогоднішній день не зафіксовано жодного випадку захворювання на свинячий грип

В Україні на сьогоднішній день не зафіксовано жодного випадку захворювання на свинячий грип. Про це Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко повідомила під час позачергового засідання Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, Уряд здійснює всі необхідні заходи для недопущення проникнення вірусу на територію України. Так, за її словами, в місцях перетину кордонів створюються спеціальні пункти з перевірки громадян, які мають візуальні ознаки захворювання. Юлія Тимошенко повідомила, що працівники таких пунктів конфісковуватимуть у громадян вироби тваринного чи рослинного походження з ручної поклажі.

Також, за словами Юлії Тимошенко, Уряд рекомендуватиме проводити додаткову перевірку всіх партій продукції тваринного і рослинного походження на предмет наявності вірусу.

Крім того, Прем’єр-міністр повідомила, що громадян, які відпочивали, або були у відрядженні в країнах, де зафіксовані випадки свинячого грипу, також перевірятимуть на наявність інфекції. Прем’єр-міністр підкреслила, що наразі вчені розробляють вакцину, яка має стати не лише профілактичним, а й лікувальним засобом.

За словами Юлії Тимошенко, Уряд також рекомендує громадянам утриматися від поїздок у ті країни, в яких виявлені випадки захворювання на свинячий грип.