За 14 років існування Центру дитячої кардіології та кардіохірургії прооперовано більше 7 тисяч дітей

За 14 років існування Центру дитячої кардіології та кардіохірургії прооперовано більше 7 тисяч дітей

Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич відвідав з робочим візитом Центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Обговорюючи з директором Центру Іллею Ємцем особливості функціонування цього видатного закладу, Василь Князевич наголосив: “Ваша клініка є взірцем для багатьох як вітчизняних, так і іноземних фахівців. Ви виправляєте помилки природи, рятуєте життя дітей, яким випала доля народитися з вродженими вадами серця”.

За 14 років існування Центру дитячої кардіології та кардіохірургії колективом проконсультовано більше 76 000 пацієнтів і прооперовано більше 7 тисяч дітей.

Надсучасний Центр здобув значних успіхів, завдячуючи поєднанню наукових розробок з практичною кардіологією. Саме це стало основою визнання надбань не лише в Україні, а й за кордоном, де вивчають нові хірургічні методи та модифікації операцій при складних серцевих вадах, зокрема, у кардіохірургії новонароджених.

Проаналізувавши результати діяльності закладу на чолі з І.Ємцем та окресливши плани на майбутнє, Василь Князевич в присутності колективу урочисто підписав контракт, яким продовжив термін роботи талановитого лікаря на наступні п’ять років.

Міністр охорони здоров’я, звертаючись до присутніх, зазначив, що колектив Центру зробив великий внесок для підвищення іміджу лікаря в державі та демонструє високий рівень професіоналізму. Саме такі лікарі мають бути флагманами реформування медичної галузі. Він побажав колективу Центра дитячої кардіології та кардіохірургії нових досягнень та збільшення потужності закладу для спасіння більшої кількості дітей. В свою чергу Ілля Ємець додав, що не менш важливим в цьому завданні є збереження якості надання медичної допомоги.

На завершення зустрічі пан Ємець ознайомив Міністра з планами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії увіковічнити пам'ять відомого мецената Миколи Терещенка, який у 1894 році заснував “Безкоштовну лікарню цесаревича Ніколая для чорноробів”, на базі якої нині функціонує відомий сучасний кардіологічний центр. Незабаром в мальовничому парку поблизу лікарні буде встановлено пам’ятник відомому меценату.