Львівська дитяча лікарня співпрацюватиме із австрійською лікарнею

Львівська дитяча лікарня співпрацюватиме із австрійською лікарнею

14 грудня 2005 р. у місті Айзенштадт (Австрійська Республіка ) підписано тристоронній Меморандум про співпрацю між Львівською комунальною дитячою міською лікарнею, лікарнею Бармхерцігер Брюдер (Barmherziger Brьder) і Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000».

Документ завізували головний лікар Львівської комунальної дитячої лікарні Дмитро Квіт, головний лікар лікарні Бармхерцігер Брюдер доктор Антон Кірнер (Anton Kierner), а також директор програми «Від лікарні до лікарні» (Фонд «Україна 3000») Віра Павлюк. Підписання Меморандуму про співпрацю відбулося за участю Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерини Ющенко.

Меморандум окреслює загальні рамки співпраці між цими двома лікарнями і є першим кроком до укладення угод з конкретних проектів. Зокрема, австрійські лікарі планують запрошувати для стажування на конкурсній основі молодих українських колег, обмінюватися протоколами лікувань дитячих хвороб, надавати оперативні консультації.

Першим кроком такої співпраці стане допомога українській дитині з пухлиною мозку, яка не може бути прооперована в Україні.

Планується, що у середині січня наступного року до Львівської комунальної дитячої міської лікарні прибуде робоча група лікарів із лікарні Barmherziger Brьder. Мета їхнього візиту – ознайомитися з роботою лікарні та познайомитися з її персоналом для налагодження подальшої співпраці.

//cupol.brama.com