28 квітня на вокзалах України відбудеться Всеукраїнська акція під гаслом «Ні – насиллю!»

28 квітня на вокзалах України відбудеться Всеукраїнська акція під гаслом «Ні – насиллю!»

28 квітня на вокзалах України відбудеться Всеукраїнська акція під гаслом «Ні – насиллю!». Захід організовано Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді за ініціативи Профспілки залізничників і транспортних будівельників України та підтримки Укрзалізниці.

До акції долучилися усі регіональні центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фахівці центрів соціальних служб одночасно, з 10.00 до 13.00, надаватимуть безкоштовну та анонімну допомогу усім, хто цього потребує, а також тим, хто знає, що таке проблема насильства. Про їх присутність та місцезнаходження на вокзалах оголошуватимуть у гучномовці. Крім цього, протягом акції на вокзалах працюватимуть волонтери.

«У такий спосіб ми хочемо заявити про неприпустимість насильства у будь-якому його прояві, особливо якщо це стосується дітей, молоді та їх родин», – зазначає директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Наталія Лук’янова. – «Та нагадати, що соціальні працівники завжди поруч, і якщо така проблема виникла, то не варто залишатися з цим наодинці. Краще звернутися до центрів соціальних служб і отримати кваліфіковану допомогу».

У столиці акція відбудеться на залізничному вокзалі «Київ-пасажирський». Київський міський центр соціальних служб та волонтери працюватимуть на Південному вокзалі, а також у залах очікування для матері і дитини та людей з функціональними обмеженнями.