Фільм «Діти» - історія маленької ВІЛ-позитивної дівчинки

Фільм «Діти» -  історія маленької ВІЛ-позитивної дівчинки

Мрії та надії – єдине, що допомагає цим дітям жити. Щодня вони чекають, що за ними прийде мама і забере із сиротинця. Понад усе вони хочуть батьківської опіки та любові, але з перших днів життя зіткнулися із жорстокою реальністю. Та попри все, ці ВІЛ-інфіковані сироти не втрачають дитячої щирості та віри у добро.

Дмитро Шерембей, продюсер фільму «Діти»: "У них нет большей мечты, чем иметь мать и отца. Каждый из них перед сном фантазирует, что он проснется утром, а мать его поцелует, а отец покормит и они его поведут на карусели".

Фільм «Діти» - це історія маленької ВІЛ-позитивної дівчинки. Вона настільки відверта і чарівна, що дорослі, які хочуть всиновити малечу і шукають саме «свою» дитину, одразу ж закохуються в неї. Але вони ще не знають про її діагноз. Страх перед хворобою стає між ними величезним бар’єром.

Михайло Костров, режисер фільму «Діти»: "Диагноз не важен. Важно, чтобы у тебя с ребенком была духовная связь. И фильм именно об этом. Когда устанавливается у них духовная связь, у родителей, и диагноз их отпугивает, и они этого ребенка теряют. Фильм об этом".

ВІЛ-позитивні діти такі ж як і інші. Вони так само мріють про сім’ю та хочуть бути щасливими. Фільм «Діти» прагне зруйнувати суспільні шаблони і змусити людей більше дізнатися про хворобу, якої люди просто бояться. Картина знята за підтримки Фонду Олени Франчук «АнтиСНІД» . Вона – частина глобальнішого проекту.

Павло Пімінов, директор з комунікацій Фонду Олени Франчук «АнтиСНІД»: "В рамках этого проекта мы ищем родителей для ВИЧ-позитивных детей. В общем-то цель этого проекта – помочь найти родителей и подготовить их к этой функции, научить сообщать диагноз деток. Я думаю, что вот этот фильм будет работать в этом проекте и будет очень важным инструментом для него".

Короткометражна стрічка поїде у Канни. Фільм вже подано до конкурсної програми фестивалю. Після повернення в Україну його транслюватимуть на телеканалах та в кінотеатрах.