Дитячі забави біля води закінчилися трагедіями

Дитячі забави біля води закінчилися трагедіями

У ставочку для качок та гусей неподалік родинного обійстя в селі Старе Село Рокитнівського району Рівненщини днями втопилася дитина. Працівники МНС з’ясували, що четверо дітей гралися на подвір’ї біля будинку. І сталося так, що на нетривалий час старенька бабуся, котра за ними наглядала, залишила дітлахів поза увагою. А ті мерщій кинулися до розташованого неподалік улюбленого водоймища, біля якого вони завжди проводять багато вільного часу. 4-річний хлопчик послизнувся і впав у воду. Перелякані діти одразу кинулися кликати дорослих. Допоки позбігалися сусіди, було вже пізно, дитина втопилася.

Ще одна трагедія трапилася в селі Костянтинівка Сарненського району. У невеличкій копанці з водою потонула 2-річна дівчинка. Маля бавилося біля батьків, які займалися обрізкою дерев. Невтримавши рівноваги, дитинка впала у воду. По дорозі до лікарні вона померла, повідомляє прес-служба МНС України.

МНС укотре звертається до батьків: бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями, стежте за ними та цікавтеся, де вони проводять свій вільний час! Ніколи не залишайте дітей, особливо малолітніх, без нагляду!