Орден Св. Пантелеймона - ще один крок у співпраці лікаря та духовного наставника на шляху до здоров’я нації

Орден Св. Пантелеймона - ще один крок у співпраці лікаря та духовного наставника на шляху до здоров’я нації

Орден Св. Пантелеймона стане головною заохочувальною відзнакою найкращих медиків

Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич, виступаючи на підсумковій Колегії МОЗ України, повідомив представникам медичної спільноти про намір запровадити заохочувальну відзнаку в галузі охорони здоров’я.

Він зазначив, що, згідно з Угодою про співробітництво та партнерство між МОЗ України та Радою Церков, Орден Св.Пантелеймона встановлено для нагородження громадян за видатні особисті заслуги в галузі охорони здоров’я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.

Нагородження орденом буде здійснюватись на підставі спільного рішення Комісії у складі керівництва церков та Міністра охорони здоров’я України.

Василь Князевич, виступаючи на прес-конференції за підсумками Колегії, вкотре наголосив на важливості співпраці медицини і церкви в напрямку лікування людини. Адже фізичне і духовне здоров’я – запорука щасливого довголіття.

Запровадження заохочувальної відзнаки в галузі охорони здоров’я Василь Князевич вважає суттєвим кроком у побудові майбутньої співпраці лікаря та духовного наставника на шляху до здоров’я нації.