Міністр у справах молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО відвідає табір для дітей-сиріт у Прикарпатті, в селищі Ворохта.

Міністр у справах молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО відвідає табір для дітей-сиріт у Прикарпатті, в селищі Ворохта.

19 серпня 2005 року Міністр у справах молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО відвідає табір для дітей-сиріт у Прикарпатті, в селищі Ворохта.

Цього року вперше проект «Літній табір», організований 10 років тому Благодійним фондом «Приятелі дітей», відбувається за офіційної підтримки Міністерства України у справах молоді та спорту.

Щороку на відпочинок до табору запрошують дітей з різних шкіл-інтернатів. Головна мета цього проекту – допомогти дітям-сиротам стати соціально активними громадянами, підготовити вихованців до дорослого життя, сформувати патріотичні цінності.

«Захист прав дітей для нас – це пріоритет, визначений Президентом України» - наголосив Юрій ПАВЛЕНКО. «Ми визначили План першочергових заходів для подолання проблеми дитячої безпритульності та бездоглядності. Сьогодні є відповідний проект Державної програми на 2006-2010 роки. Також, є план щодо реорганізації інтернатів та проект створення дитячих будинків сімейного типу. У нас вже є приклади двох таких вдалих експериментів – у Криму та в Рівному,» - повідомив Міністр.

У Ворохті Юрій ПАВЛЕНКО планує підбити підсумки діяльності влади щодо захисту прав дітей за 1 півріччя та погодити план на наступне.

Довідково: тільки протягом 2004 року до будинків дитини прибуло – 3 тис. дітей (0-3 роки), до дитячих будинків – 2,4 тис. вихованців, до шкіл-інтернатів – 3 тис. учнів.

Прес-служба