У цьому році aкція „Почуйте всі!” присвячено допомозі дітям з вадами зору

У цьому році aкція „Почуйте всі!” присвячено допомозі дітям з вадами зору

На Луганщині розпочато підготовку до проведення благодійної акції „Почуйте всі!”

У 2009 році акцію „Почуйте всі!” Всеукраїнського фонду „Серце до серця”, як і минулого року, присвячено допомозі дітям з вадами зору. На кошти, зібрані під час акції, планується закупити медичне обладнання в обласну дитячу лікарню.

У Луганській області акція відбудеться вчетверте. У минулому році сума зібраних коштів склала близько 95 тисяч гривень. На ці кошти до Луганської області було закуплено та передано до офтальмологічного відділення Луганської обласної дитячої клінічної лікарні для безкоштовного використання Офтальмоскоп Sigma 150 C-281.40.670, Периметр Easyfield з опорою.

Офтальмоскоп Sigma 150 C-281.40.670 призначений для детального огляду дна ока, Периметр Easyfield з опорою призначений для обстеження полів зору сферичних поверхонь ока з метою виявлення його кордонів та виявлення дефектів.

Організаторами акції „Почуйте всі!” виступили: Луганська обласна рада, Луганська обласна державна адміністрація, Головне управління охорони здоров’я, Управління освіти і науки, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Луганської облдержадміністрації, Луганський обласний центр розвитку дитячого руху „Лугарі”, Обласний центр соціальних служб для молоді.

Розпочнеться акція з 4 травня та триватиме у всіх містах та районах Луганської області до 10 травня. Волонтерами акції стануть, здебільшого, учні та студенти навчальних закладів регіону. Координуватимуть роботу штабів по підрахунку та відправці коштів на рахунок фонду „Серце до серця” керівники районних та міських відділень ЛОДГО „Лугарі”. Волонтери акції отримають офіційні ідентифікатори та опломбовані скриньки для збору коштів.

Різноманітні заходи у рамках акції відбудуться не тільки у навчальних закладах області, але й в інших установах, фірмах, на вулиці тощо.