Bідкрили нову сторінку в історії Артеку

Bідкрили нову сторінку в історії Артеку

6 березня 2009 року Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко відповів на телефонні запитання читачів газети "Комсомольская правда" в Украине".

Головною темою розмови з читачами газети стало майбутнє двох найвідоміших в Україні дитячих оздоровниць - Міжнародного дитячого центру "Артек" та Українського дитячого центру "Молода гвардія".

"Ми перегорнули стару і відкрили нову сторінку в історії "Артеку". Вже прийнято кілька постанов Уряду, є Указ Президента України, постанови Верховної Ради. Все це відкриває для "Артеку" нові перспективи. Я переконаний, що за два-три роки "Артек" перевершить славу часів СРСР", - наголосив Міністр, відповідаючи на запитання читачів про перспективи легендарної оздоровниці.

Міністр також розповів читачам газети, що згідно графіку першочергових робіт у МДЦ "Артек" буде проведено ремонт і реконструкцію каналізаційних очисних споруд, тепломереж та водогонів. Буде також оновлено лікувально-діагностичну базу, капітально відремонтуються медичний стаціонар, поліклініка та морводозабор, який забезпечує функціонування басейнів. Заплановано реконструкцію комплексів таборів "Алмазний" та "Прибережний".

"Кожен табір "Артеку" має відповідати єдиному стандарту. Це дасть можливість прийняти більше дітей. Окрім реконструкції наявних корпусів, заплановано в середньостроковій перспективі будівництво нових. Передбачена і модернізація спортивної бази, стадіону, басейнів тощо", - зазначив Міністр.